• Головна
  • Родичів полеглих військових запрошують долучатися до створення електронного Пантеону Героїв
08:07, 7 вересня 2023 р.

Родичів полеглих військових запрошують долучатися до створення електронного Пантеону Героїв

Родичів полеглих військових запрошують долучатися до створення електронного Пантеону Героїв

У Дрогобичі триває робота над створенням електронного Пантеону Героїв. На платформі буде зібрано інформацію про всіх Героїв, які захищали рідну країну та віддали за неї найцінніше – власне життя. Електронний Пантеон міститиме інформацію про полеглих мешканців Дрогобицької громади, які поклали своє життя ще з часів Революції Гідності.

Зразком для розробки електронного Пантеону Героїв у Дрогобичі послужить Платформа пам’яті Меморіал, де збирають загальноукраїнську інформацію про всіх загиблих у російсько-українській війні.

Попередньо Пантеон Героїв планують публічно презентувати до Дня Покрови Пресвятої Богородиці, коли вся Україна відзначатиме День Героїв. Його наповнення розпочнуть з інформації про Героїв Небесної Сотні, згодом – Героїв АТО/ООС та Героїв, які загинули в час повномасштабної війни, з 24 лютого 2022 року.

Станом на сьогоднішній день напрацьовано анкету з питаннями, з метою збору важливої інформації про загиблого Героя, – про його досягнення в цивільному житті та на війні, участь в бойових операціях, позивний, героїчні подвиги, обставини загибелі, а також спогади рідних та побратимів про Героя.

Триває робота з рідними та близькими загиблих щодо збору інформації та світлин Героїв.

Долучитися до надання інформації можливо, заповнивши анкету: https://forms.gle/64Dhq5aLdzu4bR5S9

Спільна робота допоможе пришвидшити реалізацію проекту та гідно вшанувати кожного, хто віддав за Україну своє життя.

Станом на сьогоднішній день понад вісімдесят вихідців нашої громади загинули на війні, захищаючи Україну. У Героїв залишились рідні, близькі, дружини та діти. Також є зниклі безвісти військові, рідні яких потребують особливої опіки та психологічної підтримки.

Війна триває. Ці цифри з кожним днем зростають. Відтак у Дрогобичі працюють над тим, аби огорнути ветеранів та їхніх рідних особливою опікою.

Дрогобицька громада – одна з двох в області, де створено окремий відділ соціально-психологічної правової підтримки та взаємодії з захисниками, захисницями та членами їх сімей. Його завдання – формування єдиної бази усіх можливих послуг, які можуть отримати військові, ветерани та члени їхніх родин. Аби захисники України та їхні рідні могли отримувати необхідну допомогу чи консультації в одному місці, не оббиваючи пороги десятків різних кабінетів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...