• Головна
  • На низці вулиць Дрогобича та Стебника тривають ремонтні роботи
09:23, 10 жовтня 2023 р.

На низці вулиць Дрогобича та Стебника тривають ремонтні роботи

На низці вулиць Дрогобича та Стебника тривають ремонтні роботи

На низці доріг Дрогобича та Стебника тривають поточні та капітальні ремонтні роботи. Як повідомили в Департаменті міського господарства – роботи ведуться в межах визначених угодами термінів.

Зокрема в Дрогобичі на вулиці Війтівська гора триває капітальний ремонт дороги від буд №85 до перехрестя з вул. Івана Богуна.

Зараз на вказаному відрізку дороги проводять роботи по заміні мереж водопроводу.

У Стебнику на вулиці Кобилянської розпочато капітальний ремонт дороги та на вулиці Володимира Великого проведено поточний ремонт внутрішньоквартального проїзду біля будинків №4-6.

Окрім цього, як повідомили в Департаменті міського господарства, триває поточний ремонт вулиці Холмської в Дрогобичі. На завершенні роботи з поточного ремонту внутрішньоквартальних доріг на вулиці Коновальця, біля будинків № 3, 7/1, 7/7, 9/1, 9/2 та 15/1.

Що стосується капітальних ремонтів доріг, то станом на сьогоднішній день тривають роботи на вулиці Мекелити у Стебнику та вулицях Академіка Люльки – Тураша у Дрогобичі.

Також в Дрогобичі розпочато капітальний ремонт відрізку дороги по вулиці Грінченка, від будинку №2 до вулиці Ірини Вільде та капітальний ремонт провулку Трускавецького у селі Раневичі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...