У Дрогобичі понад 300 осіб поповнили лави безробітних з настанням карантину

У Дрогобичі понад 300 осіб поповнили лави безробітних з настанням карантину

Затяжний карантин, викликаний спалахом недуги коронавірусу, вносить свої корективи у життєдіяльність кожного міста. Роботу призупинили заклади харчування, салони краси, кінотеатри, спортивні клуби, торгово-розважальні центри, тощо. Такий стан речей, безумовно,  повпливав на збільшення рівня безробіття на Дрогобиччині. Так за оперативними даними керівника Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдана Волошина, станом на 23 квітня у Дрогобичі стало на 337 безробітних більше, ніж було до впровадження карантину.

Наразі у Центрі зайнятості фіксуємо 808 не працюючих громадян, до карантину безробітних було у межах 480-460 осіб", - повідомив Богдан Волошин.

За статистикою Центру Зайнятості  із новопоповнених лави безробітних 257 осіб звільнені із свого місця праці по закінчені строку контракту;  27 - стали безробітними, звільнившись «за згодою сторін»; 23- звільнилися за власним бажанням; під скорочення потрапили – 19 осіб; припинили підприємницьку діяльність – 13 осіб; звільнені по інших підставах – 5 осіб.

   В умовах карантину Дрогобицький  міськрайонний  центр зайнятості працює у двох напрямках – онлайн (тобто безконтактний прийом заявок від безробітних), а також і у звичному режимі,  проте з посиленими заходами безпеки (працівники центру в індивідуальних засобах захисту, проводиться часте прибирання приміщення). За словами Богдана Волошина станом на квітень-травень 2020р. затребуваними професіями у Дрогобичі є: касир торгового залу, продавець товарів у супермаркети міста, секретар (шукає міська лікарня), інженери, технологи, тощо. Також у Центрі зайнятості нагадують якщо безробітний стає на облік у їхню структуру та не може тривалий час працевлаштуватися, таким особам пропонують пройти перекваліфікаційні навчання. Їх часто організовують і самі роботодавці, які шукають працівників. 

Додамо, станом на 24 квітня 2020 року, кількість безробітних, зареєстрованих в державній службі зайнятості, становить 426,4 тис. осіб, що на 113 тисяч, або на 36% більше, ніж на цю ж дату минулого року (станом на 24 квітня 2019 року кількість безробітних становила 313,3 тисячі).

Перегляньте також:

Кількість недужих на COVID-19 в Дрогобичі більшає

Кількість хворих на COVID-19 на Львівщині: дані за 26 квітня

У Дрогобичі пацієнтам з пневмонією та температурою тіла більше 38°С, яка не збивається, робитимуть ПЛР-тести

У Львові обстежують медика із Борислава, який контактував із дрогобичанином хворим на коронавірус

Ще у двох дрогобичан підтвердили COVID-19. У контактних осіб беруть забір на аналізи

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі