На Львівщині збільшилася кількість хворих та пацієнтів з важким перебігом коронавірусу

За останні кілька днів спостерігається збільшення кількості звернень до приймального покою, збільшення госпіталізацій та збільшення кількості пацієнтів з тяжким перебігом захворювання - повідомляє на своїй ФБ-сторінці заступник головного лікаря Львівської обласної інфекційної лікарні Ігор Берник.

Зокрема, за результатами 105 ПЛР-досліджень хворих, обстежених в лікарні, що надійшли протягом минулої доби - 10 позитивних (м. Львів, смт. Івано-Франкове Яворівського р-ну, с. Звенигород Пустомитівського р-ну). За минулу добу до приймального відділення звернулось - 123 ос., з них госпіталізовано – 18, з яких з підозрою на CоVіd-19 – 12 (хв. з м. Львова, Львів-Винники, м. Стрия, с. Дуліби, с. Добряни Стрийського р-ну, смт. Івано Франкове Яворівського р-ну, смт. Куликів Жовківського р-ну, с. Шоломинь Пустомитівського р-ну) та 6 – з підтвердженим діагнозом CоVіd-19 (м. Львів, с. Давидів Пустомитівського р-ну).

На ранок в лікарні 114 хв., з них - 83 з підтвердженим діагнозом Covid-19, серед яких - 8 - медпрацівники закладів охорони здоров’я м. Львова та області. Також на лікуванні перебуває 3-є дітей (1 – з підтвердженим CоVіd-19, 2 – з підозрою).

За останні кілька днів спостерігається збільшення кількості звернень до приймального покою, збільшення госпіталізацій та...

Опубликовано Igor Bernyk Четверг, 30 апреля 2020 г.

Стан хворих у відділеннях від наближеного до середньої тяжкості до тяжкого, отримують медичну допомогу, очікують результатів ПЛР обстежень (первинних, повторних).

У відділенні інтенсивної терапії - 5-ро хворих (всі з підтвердженим Covid-19). На ШВЛ перебуває - 2 пацієнтів (87 та 71 р.), стан критичний, з ускладненнями основного захворювання та рядом супутніх хронічних хвороб). Хворим проводиться комплекс діагностичних та лікувальних заходів.

За вчора виписано з одужанням від CoVid-19 ще 9 пацієнтів, з них – 1 медпрацівник. Всього з одужанням від CoVid-19 з лікарні виписано 46 чол.

Читайте також: 

Коронавірус в Україні: за добу захворіли 455 людей, 11 померли.

Мобільні бригади медиків взяли понад 80 ПЛР-тестів у дрогобичан за останні 2 тижні. Нових випадків хворих – не виявлено!

У Дрогобичі пацієнтам з пневмонією та температурою тіла більше 38°С, яка не збивається, робитимуть ПЛР-тести, - Леся Остапенко

На Львівщині нова смерть від коронавірусу

Поступово йдуть на одужання. У сімейної пари з Дрогобича взяли повторні ПЛР-тести. У жінки негативний результат

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі