Медиків померлих від Covid-19 прирівняли до учасників бойових дій - ВРУ

У четвер, 7 травня, на позачерговому засіданні Верховна Рада України прирівняла медпрацівників, смерть яких настала внаслідок захворювання на коронавірус, до військових, які загинули під час виконання військової служби.

Згідно із законопроектом, держава забезпечує страхові виплати медикам, котрі постраждали внаслідок захворювання на Covid-19. 

Медичний працівник, смерть якого настала внаслідок інфікування коронавірусною хворобою(Covid-19), прирівнюється за своїм статусом до військовослужбовця, який проходив військову службу, смерть якого настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, пов’язаних з виконанням обов’язків військової служби. Члени сім’ї такого працівника, його батьки та утриманці користуються усіма правами та гарантіями, передбаченими законодавством України», – йдеться у записці.

Співавторка законопроекту, нардепка Галина Янченко, на своїй сторінці у Facebook пояснила, що цей документ запроваджує виплати страховок лікарям на рівні учасників бойових дій.

600 тис. грн отримує медпрацівник у разі встановлення групи інвалідності внаслідок зараження коронавірусом. 1,5 млн грн становитиме виплата для сім'ї медпрацівника в разі смерті. На сім'ю медика будуть поширюватися ті ж пільги, що і для сімей загиблих військових», – зазначила вона.

Підписуйтесь на нашу сторінку у FACEBOOK та будьте у курсі найважливіших подій

Читайте також:

Медиків померлих від Covid-19 прирівняли до учасників бойових дій - ВРУ

Верховна Рада ухвалила закон про масове тестування на коронавірус

Уряд опублікував постанову про послаблення карантину з 11 травня

На Львівщині другу добу зростає кількість хворих на COVID-19

#Медики #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі