Перші пацієнти з підозрою на коронавірус поспупили в Стебницьку лікарню

  19 травня інфекційне відділення стебницької міської лікарні прийняло на лікування двох пацієнтів з підозрою на коронавірус, інформує прес-служба ДМР.  Один з хворих – мешканець  Дрогобича, інший – Стебника.

Загалом за  останню добу на Дрогобиччині зафіксовано 6 нових випадків підозр захворювання на коронавірус, з яких 4 амбулаторні недужі, 2 – підлягали госпіталізації.

Зауважимо, що Стебницька міська лікарня забезпечена всім необхідним  для прийому інфікованих коронавірусом. Про це повідомив вчора під час ефіру в «Кризовому медіа-центрі» повідомив начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба. Інфекційне відділення лікарні може прийняти до 40 пацієнтів, медикаментами та засобами індивідуального захисту медиків лікарня забезпечена. На скільки часу їх вистачить – залежатиме від кількості хворих, яких прийматиме заклад, наголосив пан Чуба. Для важкохворих у  лікарні є 4 апарати для  штучної вентиляції легень, функціонує 140 точок доступу до кисню, з яких 100 – нові, встановлені додатково.

Читайте також:

Відтепер пацієнтів із діагнозом COVID-19 будуть скеровувати не у Львів, а в Стебницьку лікарню

У Стрию медики лікарні інфікувалися COVID-19 від пацієнтів. Терапевтичне відділення медзакладу закрили!

#Коронавірус #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі