• Головна
  • У Дрогобичі на комісії розглянуть скарги та зауваження до роботи платної системи паркування
18:47, 5 червня 2020 р.

У Дрогобичі на комісії розглянуть скарги та зауваження до роботи платної системи паркування

Добігає тиждень, як у центральній частині Дрогобича ввели в експлуатацію нову систему паркування на платній основі. Тариф за 1 годину становить 15 гривень, абонемент на 10 годин – 130 гривень, абонемент на 50 годин – 600 гривень, тощо.

Щоправда перебування на території паркувальної зони у межах 20 хвилин – безкоштовне. Безоплатним є і паркування у цій зоні для мешканців центральної частини міста та спецтранспорту під час виконання прямих службових обов’язків.

Безоплатної парковки в межах нової паркувальної зони вимагають і підприємці, які здійснюють торгівлю в центральній частині міста Котермака, власники магазинів та кафетеріїв. За скаргами цих людей – для них не зробили пільг на паркування в платній зоні. Із доступного підприємцям – 20 безкоштовних хвилин, як для усіх. Окрім цього, нарікають підприємці, деякі із них володіють приватними територіями, де могли б паркувати свій транспорт, не займаючи при цьому наявних паркомісць. Та от доїзд до цих зон проходить через паркувальну систему – тож виходить, що людям доводиться платити кошти.

Свої невдоволення підприємці 5 червня висловили адміністрації КП «Департамент міського управління», організувавши невеликий пікет та заблокувавши рух транспорту у межах нової паркувальної зони. Невдоволення людей чиновники вислухали. Та от чи підуть на поступки – покаже 9 червня. На цей день заплановане проведення засідань двох депутатських комісій: з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій і з питань житлово-комунального господарства. Там і планують заслухати та розглянути питання щодо оплати послуг за паркування підприємцями, які здійснюють діяльність у центральній частині міста. Що вирішать члени цих комісій – будемо відстежувати.

Читайте також:

У Дрогобичі підприємці, котрі ведуть бізнес у центрі міста, протестують проти несправедливих правил паркування

Вікторія Бережна

##парковка_центрі_міста ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич

Коментарі

Оголошення
live comments feed...