• Головна
  • Дрогобицький спортсмен Віталій Войтів став володарем Кубку України зі стрибків на акробатичній доріжці
15:38, 28 вересня 2020 р.

27 вересня, у Генічеську на Херсонщині завершились змагання зі стрибків на акробатичній доріжці: Кубок України та Всеукраїнські змагання серед спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл та клубів.

Участь у змаганнях за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА взяла і збірна команда Львівщини, спортсмени якої займаються у Дрогобичі та Львові.

Фото ЛОДА

Фото ЛОДА

Виборювали перемогу у змаганнях понад 200 спортсменів з 11 областей України. Володарем Кубку України за підсумками багатоборств серед чоловіків 2007 року народження і старших став представник Дрогобича, вихованець ДЮСШ імені Івана Боберського Віталій Войтів. Він впевнено переміг Івана Чуприну з Вінниччини (2 місце) та Романа Чербу з Миколаївщини (3 місце).

В жіночому багатоборстві на третій сходинці п’єдесталу Кубку України-2020 виявилася ще одна вихованка Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського Євгенія Жгута.

В особистому заліку в окремих змагальних вправах відзначилися: серед чоловіків – Віталій Войтів (2 місце у фіналі вправи № 2; 3 місце у фіналі вправи № 1); Олег Мазурик (3 місце у фіналі вправи № 2), а серед жінок – Анна-Марія Вагіла (2 місце у фіналі вправи № 1), Євгенія Жгута (2 місце у фіналі вправи № 2).

В командному заліку Кубка України-2020 акробати Львівської області вибороли два комплекти срібних медалей: Віталій Войтів, Олег Мазурик, Ігор Буштин, Олександр Винар – серед чоловіків та Євгенія Жгута, Анна-Марія Вагіла, Ліліана Кіцера – серед жінок.

У змаганнях юнаків ще один представник Львівщини Вадим Васюрко виявився переможцем в багатоборстві за програмою Всеукраїнських змагань у віковій групі 2012 – 2013 р.н.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Спорт #Віталій_Войтів #Кубок_України #Дрогобич #новини #новини_Дрогобича #новини_Дрогобич