Apple останніми роками радує різноманітністю не тільки серед смартфонів, випускаючи по чотири або навіть п'ять моделей на рік, а й у частині оригінальних аксесуарів до них. Безумовно, асортимент кейсів — це завжди краще, ніж його відсутність, однак у цьому є ще й певна складність, адже за більшої кількості варіантів важче визначитися з вибором.

Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про нюанси тих чи інших оригінальних варіантів чохлів для iPhone, які ви можете придбати в інтернет-магазині SmartEra, пройшовши за посиланням https://smartera.com.ua/uk/apple/iphone-13-pro-max/chekhly-dlya-iphone-13-pro-max/!

Прозорий чохол

Випускати прозорі кейси Apple почала ще в 2018 році, тоді вони стали доступними лише для молодшого iPhone XR, проте з 2019 року він випускається для всіх актуальних моделей, включаючи як звичайні iPhone 11 та iPhone 12, так і моделі з приставкою Pro. Причому для лінійки iPhone 12 Clear Case йде з магнітами MagSafe, які роблять чохол сумісним із усіма аксесуарами нового стандарту компанії.

Почнемо із плюсів. Прозорий пластиковий чохол не приховує справжнього виконання iPhone, тому відмінно підходить для тих, хто ретельно підійшов до вибору кольору свого смартфона, і особливо актуальний для яскравих кольорів. До того ж, на відміну від силіконових аналогів, пластиковий чохол Apple з часом не жовтіє та не каламутніє, залишаючись весь цей час максимально прозорим.

У прозорих кейсах досить тугий хід клавіш блокування та гучності, щоб їх натискати, доводиться докладати помітно більше зусиль. У шкіряних та силіконових кейсах, хід клавіш не відрізняється від такого при використанні смартфона без чохла.

Силіконовий чохол

Силіконові чохли для iPhone користуються найбільшою популярністю. І на це є одразу кілька причин, які сміливо можна занести до плюсів.

Такий вид чохлів вкрай приємний тактильно - м'яке покриття, що нагадує софт-тач пластик. Спочатку iPhone в такому кейсі не хочеться випускати з рук, а потім можна використовувати як антистрес: помацав м'яку спинку, посміхнувся і відразу заспокоївся.

Ще один плюс покриття – смартфон не ковзає на столі. Можна без проблем сперти його на щось вертикальне, щоб, наприклад, переглянути ролик на YouTube. Та й з рук не вислизне ненароком.

Усередині силіконового кейсу є вкладка з мікрофібри, яка не дає спинці смартфона дряпатися через порошок, що потрапили між ним і чохлом. Начебто дрібниця, а практична користь у наявності.