У сучасному житті складно не піддаватися тривогам та переживанням. Нас щодня переслідують дратівливість, запальність, підвищена тривожність, схильність до нудьги… У такому стані важко повернути собі емоційну стабільність. І причиною цих симптомів може бути дефіцит в організмі такого мікроелемента, як літій.

Пройшовши за посиланням https://vitamins-group.com.ua/catalog/5-vitaminy-i-mineraly, ви зможете за вигідною ціною придбати необхідні вам вітамінні комплекси!

Мінерал спокою

Поряд з магнієм, літій вважається одним із найважливіших мінералів для нервової системи. На жаль, йому приділяють мало уваги, хоч його протистресові властивості давно вивчені.

Дефіцит літію можна визначити за такими симптомами:

  • Дратівливість.
  • Різкі перепади настрою.
  • Агресія.
  • Тривога.
  • Емоційна нестабільність

Як заповнити дефіцит літію?

Літій присутній у продуктах харчування, проте отримати його достатньо складно. Для того, щоб фрукти та овочі містили літій, ґрунт, на якому вони вирощуються, має бути багатим на цей мінерал. Сьогодні в Україні таких ґрунтів немає. Крім того, очищена та бутильована вода також не містить літію. До того ж, ми й самі допомагаємо мінералу йти з нашого організму, вживаючи в їжу такі продукти, як: пересолена їжа, кава, газовані напої, алкоголь, штучні барвники. У зв'язку з цим очевидно, що в Україні серед населення дефіцит мінералу досить високий. Тут на допомогу приходять біологічно активні добавки.

Топ-5 властивостей літію

1. Знижує рівень агресії та тривожності1. Заспокоює та стабілізує настрій.

2. Покращує когнітивну роботу мозку, стабілізує емоційний стан.

3. Зменшує пригнічений настрій, нудьгу та зневіру.

4. Запобігає пошкодженню нервової клітини вільними радикалами, підвищує вміст антиоксидантів, у тому числі глутатіону.

5. Нормалізує та відновлює роботу клітин нервової системи.

Легкодоступний літій для максимального засвоєння

Для максимального засвоєння мінералу важлива його форма. Вона обов'язково має бути органічною. Найкращою вважається хелатна форма. Хелатний мінерал – найбіодоступніша форма мікроелемента6. На відміну від інших форм, хелат не викликає побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту. Невипадково в Європі та США зростає популярність хелатної форми. Літій у хелатній формі краще засвоюється і відразу прямує на потреби організму. Використання цієї форми дозволяє скоротити дозування літію, при цьому ефект від препарату буде помітним. Прикладом такої форми в організмі людини є гемоглобін.