Якщо ви займаєтеся тваринництвом, то напевно знаєте, як важко знайти якісний комбікорм, який би містив усі необхідні худобі та птахам мікроелементи. Також потрібно продумати правильне транспортування продукції, знайти надійних постачальників тощо. Все стає набагато простіше, якщо спробувати купити комбікормовий завод.

Правильно підібране обладнання для комбікорму з урахуванням усіх вимог та побажань полегшує ведення господарства та навіть дозволяє отримати додатковий прибуток.

Коли потрібні власні комбікормові заводи

Комбікормовий завод сьогодні облаштовують на різних площах: як на великій, так і на малій території з різною метою:

  • Для полегшення догляду за тваринами. Якщо вам потрібно нагодувати велику кількість худоби, краще особисто контролювати об'єми наявного комбікорму.
  • На продаж. Ви можете продавати залишковий корм. Таким чином комбікормовий завод швидше окупиться.

Комбікормовий завод: переваги і недоліки

Облаштування власного комбікормового - процес багатоетапний. Тому ті, хто вперше зіштовхуються з необхідністю встановлення обладнання для виготовлення кормів, губляться і не знають, за що братися в першу чергу. Однак, якщо правильно підійти до вибору комбікормового заводу, можна розраховувати на такі його переваги:

  • Ви зможете самостійно регулювати склад комбікорму. Тобто не лише будете знати, з чого складається їжа для тварин, але й зможете варіювати кількість того чи іншого інгредієнта. Таким чином корм адаптується під конкретні запити та потреби.
  • Автоматизація процесу дозволяє уникнути ризику помилки.
  • Можливість швидко виготовити великі об'єми корму. Це актуально, якщо у вас велике поголів'я худоби або ж ви плануєте продавати готовий комбікорм.
  • Тривалий термін експлуатації. Сучасні системи виготовлені за інноваційними технологіями, можуть виконувати великі об'єми задач і здатні прослужити кілька десятків років (якщо дотримуватися правил обслуговування обладнання).

З недоліків комбікормового заводу дехто називає високу вартість. Втім, ціна його залежить від запланованих об'ємів виробництва корму, а також інших функціональних особливостей обладнання. Тому краще завчасно порадитися зі спеціалістами, які допоможуть обрати модель комбікормового заводу, виходячи з ваших вимог та побажань.