Ну ось і настав той час, коли треба вивчати літери, знайомитися з абеткою і з літературним дивосвітом. Тут варто бути обережними та підійти правильно до процесу, аби не нашкодити нервовій системі малюка та не розвинути страх перед книжками.

Ваша дитина пішла до школи і Ви шукаєте новенькі підручники? Завітайте до видавництва “Ранок” і замовляйте книги оптом. Це не лише заощадить гроші, а й звільнить час, який можна провести разом з сім’єю на відпочинку. Завдяки практичному каталогу сайту, детальному опису та реалістичним фото, обирати товар напрочуд легко та швидко. Моментальне з’єднання з менеджером чи зворотній зв'язок дозволить з’ясувати незрозумілі моменти та отримати додаткову інформацію. Приємно здивують бонуси та пропозиції від закладу.

Вчимося легко та без істерик

Психологи стверджують, що дитина навчиться швидко читати, коли матиме інтерес. Розвити його можна, використовуючи різноманітні методики та підходи. Наприклад:

  •  Ігри та читання по складах. Це можуть бути казки, віршики, та пригоди, що пропонують малюкам знайти літеру та з’єднати її з «подружками», знайти закінчення, яке заблукало з «товаришами», або скласти ім’я улюбленого персонажу чи слово із запропонованого набору літер та складів.
  •  Книжки, зошити з аплікаціями, наклейками, пазлами та вставними елементами.

Такі видання викликають інтерес і не лякають дітлахів. Вони з зацікавленістю починають виконувати запропоновані завдання з допомогою батьків. Дитячу енциклопедію або книги про пригоди можна буде купувати пізніше.

Коли дитина готова до навчання – як зрозуміти цей момент?

Не звертайте увагу на стереотипи та не порівнюйте свого малюка з загальними стандартами, адже готовність до пізнання у кожного розвивається по-різному. У одних вона може виникнути в 4 роки, в інших – в 5, а деякі проявляють інтерес до книжок лише в першому класі.

Звісно, розпочинати навчання треба вчасно, а на готовність дитини Вам вкажуть навички, які з’являються до цього часу:

  •  Правильна вимова всіх звуків.
  •  Вірно показує першу та останню літеру слова.
  •  Чітка концентрація уваги на певному завданні та його послідовне виконання.
  •  Самостійна зацікавленість літерами, формами, числами та іншим.

Навчати читанню можна як у школі так і в домашніх умовах. Головним пріоритетом тут є книжки та допоміжні матеріали, що використовуватимуться в процесі. Вони мають бути яскравими, цікавими та розрахованими на певну вікову категорію. На сайті видавництва Ранок для більш дорослих дітей підійде Інтерактивна енциклопедія.