Рідини salt для електронних сигарет в останні кілька років набули величезної популярності. Багато в чому завдяки відмінним властивостям сольового нікотину. Також вейпери зазначають, що це досить дешевые жижи на солевом никотине. Проте це, звісно, порівнюючи з витратами на паління, яке створює досить величезну діру у бюджеті.

У чому особливість сольового нікотину?

Сольовий нікотин виходить шляхом синтетичного перетворення звичайного органічного нікотину. До нього додають одну або кілька кислот. У результаті виходить розчин з PH набагато нижче, ніж у традиційному варіанті. Це дозволяє менше дратувати слизову оболонку горла при парінні. Тому можна використовувати для паріння міцніші рідини, але при цьому не отримувати ефект тротхіту.

Жидкости для вейпа вважаються добре засвоюваними. Нікотин швидко надходить у кров, а ефект зберігається надовго. Жижа на основі сольового нікотину м'яка і париться легко, тому її так люблять користувачі. Також вона вважається дешевшою і підходящою альтернативою для тих, хто хоче кинути палити.

Однак варто відзначити, що сольові рідини підходять в основному для подів малої потужності. Це слід враховувати при виборі вейпу для паріння, адже є високий ризик передозування при неправильному виборі пристрою.

Плюси сольової рідини

Кожен вейпер точно знає про переваги сольових рідин. Але для тих, хто тільки починає свій шлях у вейпінгу, варто теж про них знати:

  • Велика концентрація нікотину (від 20 мг до 65 мг/мл).
  • Висока швидкість доставки нікотину в кров та тривалий ефект.
  • Підходить для малопотужних компактних вейпів.
  • М'який смак, немає хімічних домішок у складі.
  • Відсутнє подразнення горла під час паріння.
  • Тривалий термін придатності.

Що стосується вартості сольового нікотину, то вона багато в чому залежить від бренду виробника та обсягу. Є сольові рідини у фасуванні: 15 мл, 30 мл. Купити сольові рідини дешево ви можете в одному із перевірених інтернет-магазинів. Наприклад, хороші відгуки є про магазин Vaper`s Lab. Детальніше можна дізнатися тут.