Імплантація зубів стала важливою в стоматології та є найкращим рішенням для збереження якості усмішки та загального здоров'я ротової порожнини. Цей передовий метод відновлення втрачених природних матеріалів не тільки забезпечує естетичні переваги для пацієнта, але й впливає на функціональність та загальний комфорт людини.

Якщо особу цікавить повна імплантація зубів у Львові, то їй варто звернутися до спеціалістів клініки Royal Dental: тут фахівці працюють виключно за новітніми технологіями, використовуючи сучасні інструменти.

Що варто знати про процедуру?

Імплантати є популярним та ефективним варіантом для заміни відсутніх зубів. По суті, це штучні корені, які хірургічним шляхом поміщаються в щелепну кістку. Ось декілька фактів, які варто знати про процедуру.

1. Переваги. Імплантати мають безліч плюсів перед іншими варіантами заміни зубів, такими як протези та мости. Головною ознакою виробів є функціонування як природних зубів. Вони також допомагають запобігти втраті кісткової тканини в щелепі, яка може статися, коли відсутні зуби.

2. Типи імплантатів. Сюди належать ендостальні та субперіостальні деталі. Перший є найпоширенішим типом і встановлюється в кістках щелепи хірургічним шляхом. А другий монтується поверх щелепної кістки та призначається для пацієнтів, у яких недостатньо тканини для підтримки ендостальних імплантатів.

3. Кандидатура. Пацієнти повинні мати хороше здоров’я порожнини рота та достатню кількість кісток в щелепі для підтримки імплантату. Особи, які палять або мають певні захворювання, не можуть бути хорошими кандидатами для проведення процедури.

Підсумовуючи, зубні імплантати є чудовим варіантом для заміни втрачених зубів. Головне – звернутися до кваліфікованих фахівців, які виконають всі процедури швидко з дотриманням правил гігієни, без шкоди для організму.

Чому варто вибрати Royal Dental?

Royal Dental - це високоякісний стоматологічний центр, який вражає якістю наданих послуг. Професійний медичний персонал, який має багаторічний досвід у сфері проведення стоматологічних операцій, гарантує високоякісне виконання процедур будь-якої складності.

Клініка пропонує широкий спектр операцій у сфері стоматології, включаючи загальну, ортодонтію, імплантацію та косметичну. Завдяки індивідуальному підходу до кожного пацієнта, особа гарантовано буде задоволена якістю терапії.