Регіональне просування сайтів сприяє розвитку бізнесу та спрямоване на збільшення видимості проекту в рейтингу пошукової системи за певною локацією. Послуги з просування сайтів у Львівській області дозволяють підприємцю продавати товари та послуги жителям районних центрів та сіл. Ваш сайт будуть бачити клієнти зі Стрия, Золочева та інших районів.

Локальна видача працює таким чином, щоб користувач пошукової системи Google отримав товари та послуги, що знаходяться поруч з ним. Якщо він шукає стоматологію, послуги сантехніка чи електрика в Дрогобичі - йому будуть показуватися результати видачі за прив'язкою до місцезнаходження користувача. Пошукова видача буде сформована з пошукових оголошень та блоком Local Pack. Послуги з реєстрації вашої компанії та її оптимізації під локальний пошук називаються Local SEO.

Послуги просування сайтів

Грамотна оптимізація під локальний пошук покликана забезпечити стабільний потік відвідувачів на веб-сайт. Спеціалісти налагоджують роботу проекту, реєструють проект в Search Console, публікують контент, додаючи до індексу нові сторінки.

Перелічимо основні послуги по оптимізації сайту.

  • Seo аудит сайту.

  • Аналіз конкурентів у видачі та пошук точок росту.

  • Збір пошукових фраз і формування семантичного ядра.

  • Локалізація сайтів: домен / піддомен, локалізація серверу.

  • Використання атрибутів hreflang.

  • Підготовка технічного завдання для програміста.

  • Написання контенту під зібрані пошукові фрази.

  • Лінкбілдинг: нарощування посилань на сайт.

  • Аналітика отриманих результатів, виміри позицій.

  • Масштабування процесу.

Seo-фахівці використовують етапи просування сайту і досягають високих результатів в пошуку Google. Проект отримує цільовий трафік в регіоні, де працює ваша компанія. Залучені на сайт відвідувачі купують послуги, а клієнт отримує повернення витрат. Важливо пригадати, що регіональне просування дозволяє збільшити видимість проекту в Google для клієнтів, що відвідують сайт із Дрогобича чи інших районних центрів. Подібна послуга коштує значно менше, ніж просування сайту під Україну.

Ціни на просування сайтів

Вартість просування сайтів та області починається від 12 000 грн./місяць. Проте ціна розкрутки інтернет магазину починається від 16 000 грн./місяць. Це пов'язано з кількістю робіт та сторінок, які потрібно оптимізувати. Серед робіт переважає написання метатегів, заголовків контенту, оптимізація зображень. Частину робіт складає добування посилань з тематичних регіональних проектів. Також бажано зареєструвати проект у локальному каталозі Google My Business.


таблиця з цінами на просування сайту

Просування сайту у Львівській області передбачає налаштування показу проекту в 7-ми районах області. В даній статті ми розглянули особливості просування бізнесу в Дрогобицькому районі. Для розкрутки проекту в Червоноградському, Львівському, Стрийському, Самбірському, Золочів і Яворівському районах звертайтеся за послугами до маркетингової компанії.

Коротка інформація про Дрогобич

Дрого́бич — місто у Львівській області, адміністративний центр Дрогобицького району. Місто засноване наприкінці XI століття. В містечку протікає річка Тисмениця, на жаль забруднена, як повідомляють за різні джерела. Чисельність населення району становить 121,8 тис. осіб станом на 2023 рік. Дрогобича́ни працюють на місцевих підприємствах та задіяні у приватному секторі бізнесу. Більшість виготовленої продукції експортується і використовується на внутрішньому ринку країни. Містечко зручне для проживання і щороку залучає нове фінансування на екологічні проекти та перебудову.