У платній паркувальній зоні Дрогобича дозволи безкоштовне паркування для підприємців, які володіють земельними ділянками у центрі

Зробили поступки для підприємців: паркування у центрі Дрогобича стає безкоштовним для тих приватників, які володіють земельними ділянками у центральній частині міста. Таке рішення прийняли у мерії Дрогобича 18 червня на засіданні виконавчого комітету міської ради, інформує пресслужба ДМР.

Відповідно до затвердженого рішення – тепер право безкоштовного перебування у межах паркувальної зони надано тим власникам земельних ділянок у центрі міста, призначення і розмір яких дозволяє паркування на них автівок. Як і мешканцям будинків центральної частини міста, з 9:00 до 18:00 год. перебування в межах платної паркової зони для підприємців (що володіють земельними ділянками) дозволено без права займати паркувальне місце, а з 18:00 до 9:00 – паркуватися можна.

Для пільгового користування паркувальною зоною власники земельних ділянок повинні отримати у оператора пільгову паркувальну картку. Їх видає КП «Муніципальна служба управління».

Також на виконкомі затвердили окремим пунктом і право усіх дрогобичан на годину безкоштовної парковки в межах нової паркувальної зони. Мова іде про те, що з 10 липня заїзд у паркувальну зону на годину стане безкоштовним для всіх, а саме одну годину зранку,це з 7:00 до 8:00, та одну годину ввечері, а це з 18:00 до 19:00, усі водії матимуть змогу перебувати у паркувальній зоні на безоплатній основі. За аргументацією Департаменту міського господарства, таке нововведення дає змогу власникам магазинів достатньо часу на вивантаження товарів.

На разі у програмне забезпечення роботи системи паркування вносять зміни, як тільки адміністратори з обслуговування все відкорегують, нововведення запрацює. Це може бути і швидше, ніж з 10 липня, кажуть у мерії. Також там наголошують - перебування на території паркувальної зони у межах 20 хвилин залишається безкоштовним для всіх. За підсумками липня, роботу системи паркування за новими умовами розглядатимуть повторно.

Додамо, тариф за 1 годину паркування у центрі міста сьогодні становить 15 гривень, абонемент на 10 годин – 130 гривень, абонемент на 50 годин – 600 гривень, абонемент на 100 годин – 1000 гривень. У КП “СМУ” розробили новий абонемент тривалістю 300 годин, де вартість однієї години становитиме 8 гривень.

У неділю та святкові дні паркування у центральній частині Дрогобича є безоплатним.

Читайте також:

У Дрогобичі підприємці, котрі ведуть бізнес у центрі міста, протестують проти несправедливих правил паркування

У Дрогобичі підприємці, котрі ведуть бізнес у центрі міста, протестують проти несправедливих правил паркування

Після запуску платної системи паркування у центрі міста суттєво поменшало машин, - ФОТОРЕПОРТАЖ

Уже завтра паркування у центрі Дрогобича стане платним, - ВІДЕО

#Паркування_у_центрі_міста #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі