• Головна
 • Кузовний ремонт: що це та коли потрібний?
Новини компаній
12:35, 20 жовтня 2023 р.

Кузовний ремонт: що це та коли потрібний?

Новини компаній

Кузов – одна з найважливіших частин транспортного засобу. Він відповідає за безпеку водія та пасажирів, гарантує комфортне перебування в салоні авто, є основою зовнішнього вигляду машини та першого враження від неї. Загалом кузов виконує провідні ролі. На дорогах можуть статися різні ситуації, що призводять до деформацій, пошкоджень кузовної частини авто. Тоді потрібен його ремонт, який у більшості випадків пов'язаний із купівлею відповідних запчастин.

Коли потрібний кузовний ремонт?

Ремонт кузова автомобіля – це комплекс технологічних маніпуляцій, метою виконання яких є повне відновлення лакофарбового покриття, зовнішнього вигляду транспортного засобу, геометричних показників. Також він потрібний для усунення навіть незначних дефектів, у тому числі мікротріщин, сколів, подряпин. Найчастіше кузовний ремонт потрібен в таких ситуаціях:

 • Поява корозії зсередини чи зовні, що відбувається частіше через природні процеси.
 • Порушення роботи механізмів та систем усередині кузова. Це може статися через невміле керування або низьку якість дорожнього покриття.
 • Зміна цілісності кузова. Найчастіша причина – зіткнення чи аварії на дорозі.
 • Хімічні та механічні пошкодження. Нерідко виявляються при некоректному застосуванні реактивів.

При появі цих або інших проблем не обійтися без кузовного ремонту, а знайти все необхідне, як то запчастини чи матеріали, можна в інтернет-магазині Bex Space https://bex-space.com/ за вигідними цінами. Великий асортимент, економічна вигідність та оперативне відправлення замовлень – головні плюси співпраці. Важливо своєчасно провести кузовний ремонт, щоб попередити більш серйозні несправності та погіршення ситуації.

Загальний алгоритм кузовного ремонту

Етапи проведення кузовного ремонту залежать від того, що саме підлягає виправленню. Загальні кроки:

 • Візуальний огляд та діагностика за допомогою різних інструментів. Частіше для цього використовують спеціальний комп’ютер. Він легко вираховує заводські контрольні точки кузовної частини, а також викривлення, відхилення від норми та навіть дрібні тріщини.
 • Пошук та підрахунок подряпин, вм'ятин та інших ушкоджень. Важливо виявити всі недоліки, оскільки те, що не виправлено, може згодом призвести до серйозних проблем.
 • Підбір відповідного способу відновлення. Залежить від того, що саме вийшло з ладу чи втратило зовнішній вигляд, якість.
 • Пошук запчастин та захисних засобів для усунення проблем. Важливо, щоб вони відповідали моделі транспортного засобу, наприклад, крило від Audi A1 не підійде до Toyota Alphard тощо.
 • Демонтаж деталей, які потрібно замінити. Проводиться за інструкцією з урахуванням типу запчастини.
 • Проведення вирівнювання поверхні. Це можливо не для всіх видів запчастин, і також залежить від ступеня ушкодження.
 • Монтаж нових запчастин.
 • Покриття грунтовкою, лаком або фарбою. Робиться за потреби, тому що в деяких випадках в цьому немає сенсу.
 • Перевірка якості виконаного кузовного ремонту. Є гарантією того, що все виконано на високому рівні.

Сучасні технології проведення кузовного ремонту з використанням якісних деталей https://bex-space.com/kuzovni-zapchastini дозволяють економити час та пропонувати найбільш ефективні рішення проблеми. Для цього важливо звертатися до перевірених майстрів та з не меншою відповідальністю ставитися до підбору потрібних автомобільних запчастин. Компанія Bex Space пропонує перевірені часом комплектуючі від надійних світових виробників, щоб ваше авто працювало з точністю годинника якомога довше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...