Вибір зарядної станції: на що звернути увагу?

Зима вже на порозі, тож прийшов час на вибір надійної зарядної станції,що допоможе пережити блекаути, комфортно жити і працювати навіть в ситуації багатогодинних відключень світла.

Зарядна станція: функції та особливості

Зарядна станція - це спеціалізований пристрій, що комбінує функції акумулятора, зарядного пристрою та інвертора. Вона використовується для живлення різних електроприладів, включаючи USB-пристрої та будь-які інші, що живляться від джерела 220 В.

Прикладом такого пристрою може стати станція Сан Енерджі нової генерації, що складається з:

  • акумуляторної батареї для накопичення енергії;
  • зарядного механізму для підзарядки батареї;
  • інвертора, що перетворює енергію для використання зовнішніми пристроями.

Тепер, коли ви розумієте, яку конструкцію мають зарядні станції, прийшов час на розгляд наступного питання, а саме вибір зарядної станції: критерії вибору.

Вибір зарядної станції: наші рекомендації

Вибір зарядної станції: наші рекомендації

При виборі зарядної станції, основний фокус уваги повинен зосереджуватися на приладах, які планується підключати до неї. Станції різняться за потужністю та енергоємністю, в залежності від чого забезпечують різні сценарії використання, а саме:

  • малопотужні станції для гаджетів та ноутбуків з потужністю від 300 Вт та енергоємністю 200-300 Вт*год.;
  • середньопотужні станції для гаджетів, ноутбуків, газових котлів та іноді потужних приладів, з потужністю 500-600 Вт та енергоємністю 400-500 Вт*год.;
  • високопотужні станції для комп'ютерів, котлів, холодильників, телевізорів з потужністю 1000 Вт і енергоємністю 1000 Вт*год.

Для більш тривалого використання, можливе вживання станцій з потужністю 2000-3000 Вт та можливістю підключення додаткових батарей.

Також може з'явитися питання про те, як вибрати зарядну станцію за типом акумулятора. Серед найпопулярніших видів акумуляторів слід виділити:

  • літій-іонні (Li-ion);
  • нікель-метал-гідридні (NiMH);
  • нікель-кадмієві (NiCd);
  • свинцево-кислотні.

Продумана конструкція, компактність та стильний дизайн - все це робить продукти, доступні на сайті компанії Сан Енерджі за адресою https://sun-energy.com.ua/bezperebiyne-zhyvlenya/zaryadni-stancziyi/ в Інтернеті - надійним і мудрим вибором.

Підключення техніки до зарядної станції

При підключенні різної техніки до зарядної станції, важливо враховувати її характеристики. Наприклад, газові або твердопаливні котли, в яких використовують насоси, потребують не тільки достатньої потужності, але й правильної синусоїди струму. Деякі побутові прилади (наприклад, холодильники) вимагають високої пікової потужності для запуску, хоча в процесі роботи мають не велику потужність.

Багато українців цікавляться також тим, як вибрати зарядну станцію за кількістю роз'ємів. Тут все залежить від ваших особистих потреб:

  • для офісу підійде зарядна станція купити україна в фірмі Сан Енерджі навіть з кількома портами;
  • для домашнього використання підійдуть моделі з 5-10 портами;
  • в подорож можна взяти пристрій з 1-2 портами.

Енергоємність зарядної станції

Енергоємність зарядної станції

Енергоємність зарядної станції визначається ємністю її батареї та потужністю підключених пристроїв. Вона показує скільки енергії станція може віддати протягом певного періоду. Важливо враховувати споживану напругу пристрою, ККД станції, ступінь зносу батареї та коливання зовнішньої температури, оскільки ці фактори впливають на реальну тривалість роботи станції.

Потужність зарядної станції

Як вибрати зарядну станцію за потужністю? Потужність зарядної станції визначає, які прилади можна до неї під'єднувати. Існують два ключові показники: номінальна потужність (постійна робоча потужність) та пікова потужність (короткочасна максимальна потужність). Пікова потужність зазвичай вдвічі вища за номінальну, що важливо для пристроїв, які потребують великої потужності під час запуску, наприклад, кондиціонери, охолоджувальні системи, морозильні камери, насоси тощо.