• Головна
  • Чи вигідно буксирувати машину самостійно?
Новини компаній
10:05, 8 листопада 2020 р.

Чи вигідно буксирувати машину самостійно?

Новини компаній

Що стосується буксирування автомобіля, ви маєте два варіанти: евакуатор або буксирування за допомогою іншого транспортного засобу. Звичайно, другий варіант видається більш обнадійливим, оскільки він не вимагає додаткових фінансових витрат, і ви можете реалізувати його (майже) самостійно.

Чи вигідно буксирувати на евакуаторі?

Варто пам’ятати, що ви можете перевозити свій транспортний засіб у будь-якому стані на евакуаторі, доступному 24 години на сайті https://evakuator.services/lvov/ua. Буксирування не таке дороге, як думають багато людей, та це ще й значно зменшує ризик подальшого пошкодження транспортного засобу. Також вам не доведеться турбуватися про належне маркування та захист. Ваш автомобіль буде доставлений до вказаного вами місця швидко, професійно та ефективно, незалежно від його стану. Якщо ви знаходитесь на шосе або ваш автомобіль серйозно пошкоджений, ви не матимете жодної іншої можливості, крім цілодобової допомоги на дорозі. Буксирування на автомагістралі можливе лише в тому випадку, якщо воно здійснюється спеціальним транспортним засобом, і крім того, це можливо лише до виїзду, найближчого до місця аварії. У свою чергу, як уже зазначалося, легко працюючий автомобіль (тобто з пошкодженими ліхтарями, гальмами чи системою рульового управління) також не можна буксирувати на буксирній лінії, і його можна перевозити лише евакуатором. Самостійне буксирування може здатися чудовим та економічно вигідним варіантом, але це не завжди так.

Переваги та недоліки буксирування за допомогою буксирної мотузки

Іноді, безумовно, можна стверджувати, що цей спосіб буксирування не має недоліків. Дійсно, це безкоштовно (до тих пір, поки хтось, наприклад, інший член родини, готовий допомогти вам безкоштовно), і ви часто вирішуєте проблему швидше, ніж до вас приїде евакуатор. Однак позитивні фактично на цьому закінчуються. Багато людей не знають, що буксирування буксирною мотузкою суворо регламентується кодексом автомобільних доріг, тому більш-менш ви свідомо порушуєте правила дорожнього руху. Таким чином, ви не тільки ризикуєте штрафом або навіть втратою водійських прав, але й стаєте загрозою для інших учасників автомобільної траси. Під час буксирування ви повинні пам’ятати про безліч різних правил: обмеження швидкості, відповідне маркування автомобіля та троса, увімкнення відповідних ліхтарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...