У Дрогобичі в четвер відкриють оновлене приймальне відділення лікарні з новою апаратурою та кабінетами

У Дрогобичі в четвер відкриють оновлене приймальне відділення лікарні з новою апаратурою та кабінетами

21 січня, у Дрогобицькій міської лікарні №1 відкривають оновлене приймальне відділення.

Про це повідомляє пресцентр ДМР.

Реалізувати маштабний проект вдалося завдяки державному проекту «Реконструкція приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я», до яких належить і ДМЛ. За проектом - 210 приймальних відділень по всій Україні зазнають осучаснення медапаратурою та капремонту. Загальна вартість робіт становить – 62,5 мільйонів гривень.

31 грудня 2020 року до відділення лікарні було доставлено комп’ютерний томограф, а 15 січня 2021 року було передано УЗД-апарат.

У Дрогобичі в четвер відкриють оновлене приймальне відділення лікарні з новою апаратурою та кабінетами, фото-1

Вручення обладнання відбулося у стінах Львівської обласної державної адміністрації. Вручав медичне обладнання начальнику відділу охорони здоров’я Дрогобича Володимиру Чубі та генеральному директору КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» Андрію Коцюбі голова ЛОДА Максим Козицький.

Фото ЛОДА
Фото ЛОДА

Додамо, на початку листопада на території Дрогобицької міської лікарні №1 стартували масштабні роботи із капітального ремонту приймального відділення. За словами директора медзакладу Андрія Коцюби, приймальне відділення Дрогобицької міської лікарні суттєво видозміниться та поповниться новими кабінетами та технікою.

У Дрогобичі в четвер відкриють оновлене приймальне відділення лікарні з новою апаратурою та кабінетами, фото-3 У Дрогобичі в четвер відкриють оновлене приймальне відділення лікарні з новою апаратурою та кабінетами, фото-4 У Дрогобичі в четвер відкриють оновлене приймальне відділення лікарні з новою апаратурою та кабінетами, фото-5

Найперша, до приймального відділення зробили додаткові заїзди для карет швидкої допомоги. Це означає, що одночасно дві машини швидких можуть підвезти хворих на шпиталізацію. Окрім цього – приймальне відділення після реконструкції матиме аж 3 окремі входи, це дозволить на етапі прийому пацієнтів сортувати їх.

Окрім додаткових входів на приймальному відділенні збільшують вестибюль для очікувань, відтак буде відкрито 3 сучасні оглядові кімнати, одна з яких буде для пацієнтів з гінекологічними проблемами. Також в оновленому приймальному відділенні буде розміщено малу операційну із процедурним кабінетом.

Андрій Коцюба запевняє - в новий приймальний покій перенесуть і кабінет ендоскопії з усім необхідним обладнанням та кабінет УЗД, щоб в одному місці зосередити професійний огляд та обстеження хворих.

В крилі приймального відділення планують розмістити і ургентну лабораторію, палати динамічного спостереження для 4-5 пацієнтів до встановлення їм остаточного діагнозу.

Наталя Зелена 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі