• Головна
  • У Дрогобичі в четвер відкриють оновлене приймальне відділення лікарні з новою апаратурою та кабінетами
14:13, 18 січня 2021 р.

У Дрогобичі в четвер відкриють оновлене приймальне відділення лікарні з новою апаратурою та кабінетами

У Дрогобичі в четвер відкриють оновлене приймальне відділення лікарні з новою апаратурою та кабінетами

21 січня, у Дрогобицькій міської лікарні №1 відкривають оновлене приймальне відділення.

Про це повідомляє пресцентр ДМР.

Реалізувати маштабний проект вдалося завдяки державному проекту «Реконструкція приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я», до яких належить і ДМЛ. За проектом - 210 приймальних відділень по всій Україні зазнають осучаснення медапаратурою та капремонту. Загальна вартість робіт становить – 62,5 мільйонів гривень.

31 грудня 2020 року до відділення лікарні було доставлено комп’ютерний томограф, а 15 січня 2021 року було передано УЗД-апарат.

У Дрогобичі в четвер відкриють оновлене приймальне відділення лікарні з новою апаратурою та кабінетами, фото-1

Вручення обладнання відбулося у стінах Львівської обласної державної адміністрації. Вручав медичне обладнання начальнику відділу охорони здоров’я Дрогобича Володимиру Чубі та генеральному директору КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» Андрію Коцюбі голова ЛОДА Максим Козицький.

Фото ЛОДА

Фото ЛОДА

Додамо, на початку листопада на території Дрогобицької міської лікарні №1 стартували масштабні роботи із капітального ремонту приймального відділення. За словами директора медзакладу Андрія Коцюби, приймальне відділення Дрогобицької міської лікарні суттєво видозміниться та поповниться новими кабінетами та технікою.

Найперша, до приймального відділення зробили додаткові заїзди для карет швидкої допомоги. Це означає, що одночасно дві машини швидких можуть підвезти хворих на шпиталізацію. Окрім цього – приймальне відділення після реконструкції матиме аж 3 окремі входи, це дозволить на етапі прийому пацієнтів сортувати їх.

Окрім додаткових входів на приймальному відділенні збільшують вестибюль для очікувань, відтак буде відкрито 3 сучасні оглядові кімнати, одна з яких буде для пацієнтів з гінекологічними проблемами. Також в оновленому приймальному відділенні буде розміщено малу операційну із процедурним кабінетом.

Андрій Коцюба запевняє - в новий приймальний покій перенесуть і кабінет ендоскопії з усім необхідним обладнанням та кабінет УЗД, щоб в одному місці зосередити професійний огляд та обстеження хворих.

В крилі приймального відділення планують розмістити і ургентну лабораторію, палати динамічного спостереження для 4-5 пацієнтів до встановлення їм остаточного діагнозу.

Наталя Зелена 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...